Występ „małych artystów” odbył się 18.06.2026r. w sali widowiskowej naszego przedszkola na zakończenie realizowanego programu rozwijającego zdolności wokalne i recytatorskie. Ala, Helenka i Franio wystąpili dla rówieśników prezentując swoje talenty. Wykonali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Młodzi artyści spotkali się z uznaniem publiczności.




