24 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci z grupy Rumianki. Był to dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i wspomnień, zarówno dla przedszkolaków jak i wychowawców oraz rodziców.. Rumianki oficjalnie pożegnały przedszkolne mury, gotowe na rozpoczęcie nowej przygody w szkole. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny – nie zabrakło dostojnego poloneza, wierszy pełnych podziękowań oraz piosenek. Pani Dyrektor Beata Durnaś wręczyła absolwentom pamiątkowe dyplomy oraz upominki, życząc im samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.
Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzone chwile, a rodzicom za wspaniałą współpracę przez te wszystkie lata. Powodzenia w szkole!
Wychowawcy z grupy „Rumianki”.



















