20 czerwca chętne dzieci z grup: Krokusy, Szafirki, Rumianki i Stokrotki wzięły udział w wydarzeniu sportowym pod nazwą Przedszkoliada, zorganizowanym przez Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju, które odbyło się na terenie kompleksu boisk wielofunkcyjnych Orlik 2012. Przedszkolaki miały możliwość poznać różne dyscypliny sportowe uczestnicząc w wielu aktywnościach fizycznych i wspólnej zabawie. Dodatkową atrakcją były warsztaty żywieniowe, zachęcające do zdrowego odżywiania „Zdrowy Talerzyk”. Przedszkoliada dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i dobrego humoru.
























