Ogłoszenie - bal karnawałowy 2021

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

# Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój z dnia 13 stycznia 2021 r. (pdf)

# Ogłoszenie Burmistrza Mista i Gminy Busko-Zdrój (pdf)

# Instrukcja dla rodziców dotycząca rekrutacji do Publicznego Przedszkola na rok szkolny 2021/2022 (pdf)

# Ogłoszenie dotyczące składania deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego (pdf)

# Druk deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszklolnego (do pobrania)

# Wniosek o przyjęcie dziecka do Publicznego Przedszkola Nr 3 na rok szkolny 2021/2022 (do pobrania)

# Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka (do pobrania)

# Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa do tego samego przedszkola (do pobrania)

# Oświadczenie o wielodzietności rodziny (do pobrania)

# Oświadczenie o zatrudnieniu rodziców (do pobrania)

# Oświadczenie o lokalizacji przedszkola względem miejsca zamieszkania lub pracy rodzica (do pobrania)

Ogłoszenie w sprawie płatności za grudzień 2020 roku

"Przy rodzinnym stole" - konkurs fotograficzny

Zapraszamy wszystkie wspaniałe Przedszkolaki z gr. V razem z Rodzicami do wspólnej zabawy w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”. Zadanie nosi tytuł: „Przy rodzinnym stole” – konkurs fotograficzny. Dzieci wraz z rodzicami przygotowują uroczystą kolację (może być wigilijna), obiad lub deser (do wyboru), nakrywają do stołu i wykonują pamiątkowe zdjęcie (zwracamy uwagę także na strój).

Jesteście niezwykle kreatywni, dlatego jesteśmy przekonane, że i tym razem poradzicie sobie świetnie!
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia do końca grudnia 2020r. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pozdrawiamy Was serdecznie i przesyłamy buziaki!
Wasze wychowawczynie: Marzena Czaja i Danuta Kulczycka.

Wizyta Świętego Mikołaja 2020 r.