Materiały edukacyjne, część XXXXIII

Witajcie Przedszkolaki!!!

To juz ostatnie zadania, jakie Wam proponujemy w tym roku szkolnym.

Materiały dla 3-latków (tutaj)

Materiały dla 4-latków (tutaj)

Materiały dla 5-latków (tutaj)

Materiały dla 6-latków (tutaj)

Materiały - logopedia (tutaj)

Drogie Dzieci!
Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, beztroskie i słoneczne,a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni.
Drodzy Rodzice!
Ostatnie miesiące z uwagi na zdalne nauczanie, były wyjątkowo trudnym dla Państwa czasem. Dziękujemy za trud
i zaangażowanie jakie włożyliście w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Dyrektor Przedszkola – Barbara Szostak wraz z personelem.

Materiały edukacyjne, część XXXXII

Witajcie Przedszkolaki!!!

Materiały dla 3-latków (tutaj)

Materiały dla 4-latków (tutaj)

Materiały dla 5-latków (tutaj)

Materiały dla 6-latków (tutaj)

Materiały j. angielski dla 5 i 6-latków (tutaj)

Finał konkursu pt.: "Moja ulubiona cyferka"

Pożegnania nadszedł czas - grupa V

Drogie Dzieci!
Jest nam bardzo przykro, że w tym roku nie możemy pożegnać się z Wami w sposób tradycyjny. Część z Was kończy już przygodę z przedszkolem i po wakacjach uda się do szkoły. W ramach pożegnania przygotowałyśmy dla Was galerię zdjęć, abyście mogli powspominać wspólnie spędzony czas w naszej grupie.
Absolwentom życzymy powodzenia oraz sukcesów w szkole, wspaniałych szkolnych przyjaźni, rozwoju Waszych uzdolnień i nieustającej ciekawości świata.
Drodzy Rodzice!

Dziękujemy Wam za aktywny udział w różnorodnych formach współpracy, życzliwość oraz przyjazną dłoń, która wspierała nas w pracy podejmowanej dla dobra dzieci.
Będziemy Was miło wspominać, ściskamy mocno.
Dyrektor Przedszkola – Barbara Szostak wraz z Paniami: Dorotką, Asią i Martą.

Przedszkola czas już minął ... - grupa IV