Zabawy zimowe -grupa VI

Dzień Babci i Dziadka 2021

W ubiegłym tygodniu w przedszkolu obchodziliśmy bardzo ważne święto –Dzień Babci i Dziadka. W związku z istniejącą sytuacją nie mogliśmy, jak to było w latach poprzednich zorganizować specjalnej uroczystości z okazji ich święta. Dlatego też przedszkolaki włożyły całe swoje małe serduszka w wykonanie upominków dla swoich Babć i Dzidziusiów.
Kochane Babcie, Kochani Dziadkowie!
Z okazji Waszego Święta życzymy:
dużo zdrowia, radości, pogody ducha,
pociechy z każdego wnuczka i każdej wnuczki,
jednocześnie dziękując za troskę, ciepło i miłość.

Zimowe zabawy - grupa II

Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno. Dlatego korzystając z jej uroku dzieci z grupy II wraz ze swoimi wychowawczyniami postanowiły pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu, rzucając śnieżkami do siebie, a także atakując kulami śniegowymi swoje panie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa). Wspólnie z paniami ulepiły na placu przedszkolnym bałwana. Zmęczone, ale zadowolone wróciły do przedszkola na ciepły posiłek.

Dzień Babci i Dziadziusia w grupie IV

Dzisiaj kochani Dziadkowie.
Przyjmijcie nasze życzenia.
Żyjcie nam w dobrym zdrowiu.
Niech spełnią się wasze marzenia.

Takie życzenia i kolorowe laurki przygotowały 4- latki z grupy IV na Święto Babci i Dziadziusia. Z tej okazji układały z serduszek duże serca i komponowały bukiety z kwiatów. Wychowawczynie grupy: Elżbieta L. i Dorota B. życzą wszystkim Babciom i Dziadkom pomyślności, zdrowia, szczęścia, by każdy dzień był dla nich źródłem radości, a uśmiech nie znikał z twarzy. Życzymy, aby Dziadkowie nadal pozostali drogowskazem dla swoich wnucząt i kroczyli przez życie z dobrocią w sercu, otoczeni osobami, które ich kochają.

Zabawy na śniegu - grupa V

Korzystając z uroku zimy, postanowiliśmy pobawić się na śniegu w naszym przedszkolnym ogrodzie. Zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka. Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do przedszkola na ciepły obiadek. Było wesoło i radośnie.