Tydzień eksperymentów w grupie VII

W ramach realizacji modułu „Misiowe laboratorium czterech żywiołów” przedszkolaki poprzez eksperymenty poznawały żywioły. Dzieci wykonywały proste doświadczenia i obserwowały reakcje chemiczne, które tłumaczą, jak działa świat. Z wielką ciekawością uczestniczyły w obserwacjach. Proste eksperymenty naukowe były nie tylko świetną zabawą, ale także rozwijały w dzieciach dociekliwość, uważność i cierpliwość. Odkrywanie, jak działają zasady fizyki czy chemii pod postacią zabawy były dla dzieci wielką frajdą.

Dzień Kota - grupa I

17 lutego przedszkolaki z grupy I obchodziły wyjątkowe święto - Dzień Kota. Z tej okazji wzięły udział w różnych grach i zabawach dydaktycznych z kotkami w roli głównej. Dowiedziały się również, że posiadanie zwierzątka wiąże się z obowiązkiem odpowiedniego zadbania o nie.

Walentynki 2021

Dzień Kota - grupa V

W środę, 17 lutego dzieci z grupy V obchodziły nietypowe święto – Światowy Dzień Kota. Oglądały ilustracje różnych kotów, rozmawiały na temat opieki nad nimi, aktywnie uczestniczyły w zabawach ruchowych, artykulacyjnych, plastycznych i matematycznych z kodowaniem.

BAL KARNAWAŁOWY 2021