Brawo Iza !!!

19.09.2021r. odbył się XX Międzynarodowy Bieg Zdrojowy w Busku-Zdroju.
Iza z grupy V zajęła II miejsce na dystansie 60 metrów, w kategorii 2016 i młodsi. Gratulujemy sukcesu!

Dzień Przedszkolaka 2021 r.

Witamy w nowy roku szkolnym 2021/2022

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, na której publikować będziemy artykuły z ważnych wydarzeń z "życia" naszego przedszkola.

Wycieczka przedszkolaków na skrzyżowanie

16.09.2021r. dzieci z grup II, V i VI, pod opieką wychowawców udały się na wycieczkę na skrzyżowanie. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju przybliżyli dzieciom podstawowe zasady ruchu drogowego. Przedszkolaki poznały miejsce przejścia dla pieszych oraz funkcjonowanie sygnalizatora świetlnego. Zwróciliśmy uwagę dzieci na podstawowe znaki drogowe "uwaga dzieci" oraz "przejście dla pieszych".
W podziękowaniu za ciekawe spotkanie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa, przedszkolaki wręczyły policjantom własnoręcznie wykonanego „lizaka”.

Pożegnania nadszedł czas ... - grupa VI