Bal Karnawałowy 2018

Konkurs plastyczny "BAŁWANEK"

W dniu 06.02.2018r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego z cyklu „Pracuję z mamą i tatą" pod hasłem „BAŁWANEK" w grupie VII, zorganizowanego przez Panią Danutę Kulczycką. Dzieci we współpracy z rodzicami wykonały prace plastyczne różnymi technikami, na wysokim poziomie artystycznym. Mimo braku śniegu za oknem, bałwankowe dzieła były miłym zimowy akcentem i dekoracją przedszkolnego holu. W nagrodę dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki, a rodzice za zaangażowanie i kreatywność serdeczne podziękowania.

Dzień Babci i Dziadka w grupie V - 2018

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z gr. V zaprosiły na spotkanie swe Babcie i Dziadziusiów. Przedstawiły dla nich inscenizację "Najlepiej u babci i dziadka", a do gorących życzeń dołączyły własnoręcznie przygotowane laurki.

"Serduszko dla Babci i Dziadka"

W dniu 23.01.2018 roku w grupie III odbyła się uroczystość pod hasłem „Serduszko dla Babci i Dziadka" . Dzieci w formie wierszy i piosenek złożyły swoim ukochanym dziadkom najserdeczniejsze życzenia, do których dołączyła się Pani Dyrektor Barbara Szostak oraz wychowawczynie.

Dzień Babci i Dziadka w grupie VI - 2018

Dnia 22.01.2018 r. dzieci z grupy VI zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. W pięknie udekorowanej sali i pięknych strojach dzieci na tę okoliczność przedstawiły bajkę noworoczną oraz montaż słowno – muzyczny, a na koniec zaprezentowały się w tańcu hiszpańskim. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście zaproszeni ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po części oficjalnej goście ze swoimi wnukami zostali zaproszeni na herbatkę i słodki poczęstunek. Na koniec tego wyjątkowego dnia dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.